KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.

Feladatok

Több mint 150 magyarországi telephelyen végzünk termelő tevékenységet ruhaipari, műanyagipari, csomagolás technikai, papíripari, sportszergyártó üzletágakban. A központi beszerzési csapathoz tartozó kollégát keresünk, aki a papír- és nyomdaipari üzletágban vállalt megrendelések kiszolgálásához kapcsolódó anyag és szolgáltatás beszerzéseket végzi.

  • A társaság irodai papíráru gyártáshoz szükséges alapanyagok, kellékek határidőre történő megrendelése
  • Meglévő beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal történő bérmunkák egyeztetése, megrendelése
  • Új beszállítók, beszerzési források felkutatása és elemzése
  • A megrendelési folyamat teljes adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásainak előkészítéséig.
  • A logisztikai terület és a raktárak folyamatos tájékoztatása az alapanyagok várható érkezéséről
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a partnerekkel

Elvárások

·        Középfokú iskolai végzettség

·        Excel, word, outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete

·        Kiváló kommunikációs készség

·        Megbízható, precíz munkavégzés

·        Problémamegoldó, proaktív szemlélet

Előnyt jelent

·        Gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

·        Beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat

·        Szakirányú papíripari vagy nyomdai végzettség vagy szakmai tapasztalat

Lokáció

Cég: Főkefe
Régió: Közép Magyarország
Megye: Pest
Járás: Budapest Laky Adolf utcai Járás
Cím: 1145 Budapest, Laky Adolf u 41-49.
36204879250